ORTUS
DITF

INTEL-EDU 2016

2016. gada 14.-16. septembrī Prāgā (Čehijā) notika starptautiskā zinātniskā konference „15th International Conference on Perspectives in Business Informatics Research, BIR 2016”, kuras ietvaros Programmatūras inženierijas katedra sadarbībā ar Mākslīgā intelekta un sistēmu inženierijas katedru organizēja semināru „4th International Workshop on Intelligent Educational Systems, Technology-enhanced Learning and Technology Transfer Models (INTEL-EDU 2016)”.

Semināra INTEL-EDU mērķis ir nodrošināt un atspoguļot pētījumus starptautiskājā platformā par intelektuālās izglītības sistēmas teoriju, moderniem rīkiem un tehnoloģijām, un to nodošanu inovatīviem lietojumiem.

Konferences līdzpriekšsēdētāji:

• Prof. Jānis Grundspeņķis,
  • Prof. Egils Ginters,
  • Prof. Leonīds Novickis.

Programmatūras inženierijas katedru pārstāvēja:

• Sabina Kataļņikova ar raksta prezentāciju „Knowledge Representation in Intelligent Collaborative Educational Systems”.
  • Aleksejs Jurenoks ar raksta prezentāciju „Introductory Programming Training of First Year Students at Riga Technical University”.

<< atpakaļ